Про компанію

Команда спеціалістів (менеджеры, дизайнери, конструктора, макетчикі, монтажники) РПК "Полігон Арт" больш 10-ти років знаходиться на ринку виробництва зовнішньої реклами України.

За цей час був пройдений шлях развитку від простійших робот, до складных конструкторських та электронних разробок, і зараз ми з гордістю кажемо: "МОЖЕМ ВСЕ!"

РПК "Полігон Арт" спеціалізується на розробці, виробництві і установці проектів різної складності, з подальшим гарантійним і після гарантійним обслуговуванням. Так само наша компанія надає допомогу з оформленням дозвільної документації.

У своїй роботі ми використовуємо лише сучасні та якісні матеріали для виробництва, що дає впевненість у терміні служби і якості наших виробів. Наші фахівці завжди готовивислушать, увійти в становище, порекомендувати оптимальне рішення за помірну вартість.

Звернувшись до нас Ви отримуєте повний комплекс послуг, від ідеї, до її втілення в життя, що дозволяє найбільш правильно сприйняти Ваш бізнес, а так само залучити потенційних клієнтів.